Letní psí tábor ve Švédsku!

27.11.2014 22:38

Hranicím se meze nekladou, a proto společně s Katkou Palečkovou  přicházíme s pokusem - psím táborem ve Švédsku! Jedinečná možnost spojit cvičení se psem, dovolenou v krásné, divoké severské přírodě a angličtinu .
Katka Palečková ve Švédsk...u několik let žije, chová saňové psy a věnuje se distančním závodům. V současnosti pracuje jako konzultant v oblasti (přírodní) výživy psů.
Krom cvičení se psem na Vás čeká řada dalších, zajímavých aktivit. Každý bude mít možnost si vyrobit a odvézt přírodní doplňky stravy pro svého psa a samozřejmě nebudou chybět ani výlety - k největšímu švédskému vodopádu, na sobí farmu, na kanoe...švédská příroda je prostě úchvatná, tak se toho musí využít.
Propozice (zatím jen v angličtině, na českém překladu se pracuje) jsou ke stažení tady: https://kippdamundsen.com/downloads/summer%20camp%20invitation.pdf
 Pokud chcete jet, s přihláškou moc neváhejte. Tábor je omezen na 10 cvičících účastníků a ubytovací kapacita uvnitř je omezená - platí že kdo se dřív přihlásí, ten bydlí, ostatní musí pod stan .
  A příjemná zpráva na závěr - pro klienty Psí školy Vrtichvost (účastnci individuálních lekcí, kurzů a seminářů) se mi povedlo domluvit zvýhodněnou cenu za ubytování rodinných příslušníků (=manžel/ka, parter/ka, děti). Neplatí tedy ta v propozicích ale platí 650 SEK/za celý pobyt v případě ubytování uvnitř nebo 350 SEK/za celý pobyt v případě ubytování ve stanu. Cena pro rodinné příslušníky zahrnuje ubytování, výlet na kanoe a závěrečnou grilovačku. (1 SEK = cca 3 Kč)