Kácov nosework/clicker + bylinky

Kdy?
  22.8.-28.8.2015
  Kde?
  ZKO Kácov (https://www.zkokacov.cz/pronajem.htm)
  S kým?
  S Kristýnou Dostálkovou a Kateřinou Palečkovou
...
  Pro koho?
  Vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé psovody.


  Jaký bude program? 

Půl dne bude vždy věnováno cvičení a půl dne holistické péči a příodní výživě.

Výcviková část - pod vedením Kristýny Dostálkové ze psí školy Vrtichvost (více info tady: https://www.psiskolavrtichvost.net/o-nas/instruktor/ ).  Výcvik bude probíhat formou pozitvního posilování.   Na výběr bude z těchto činností (je možné e zvolit obě, nebo od každé trochu)  -nosework  -triky/klikr/shaping 

Holistická péče a přírodní výživa - výživářka a herbalistka Katka Palečková se zabývá přírodní výživou pro psy a kočky a přírodní zdravotní péčí řadu let. Zaměřuje se především na řešení zdravotních problémů pomocí výživy a přírodních holistických metod a terapií pomocí svých poradenských služeb The Natural Way Animal Wellness Consulting. Katka vám nejen vysvětlí, v čem tkví výhody a důležitost přírodní výživy, ale ukáže vám i jak využít byliny a divoké rostliny ve stravě a zdravotní péči o vaše psí kamarády. Naučíte se jak je sbírat, rozeznávat, uskladňovat a připravovat, a odvezete si nejen bylinky, ale i cenné informace o přírodní první pomoci a zdravotní péči, a recepty na přírodní léčiva pro některé konkrétní problémy. Více o Katce, její práci a smečce šedesáti saňových psů: www.huskymusher.blogspot.com 

Na závěr samozřejmě nebude chybět celotáborový závod! 


Za kolik? 

Cvičící pes+psovod, ubytování ve vlastním stanu, přívěsu atp. v areálu ZKO..2900 Kč

Cvičící pes+psovod, ubytování v chatce...3900 Kč

Doprovod, ubytování ve stanu...1500 Kč

Doprovod, ubytování v chatce...1900 Kč

Další info:  Počet cvičících účastníků omezen na 16! 

 Každý si s sebou může dovézt libovolný počet psů, nicméně času bude věnováno všem cvičícím týmům stejně (pokud bude mít psovod dva psy, bude každému věnována jen polovina času v porovnání se psem jedináčkem). 

 Veterinární podmínky:  Všichni psi vstupující do areálu ZKO Nemošice musí být klinicky zdraví.  Psi musí být v imunitě proti vzteklině podle platných předpisů a musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem (dle § 6 veterinárního zákona), nebo platným pasem pro malá zvířata. 

Přihlášky a platba  Posílejte na email kristyna.dostalkova@seznam.cz. Po vyplnění přihlášky očekávejte do 48 hod její potvrzení spolu s detaily k provedení platby. Zálohu 1500 Kč je potřeba uhradit do 10 dnů od potvrzení přihlášky. Zbytek platby je potřeba uhradit nejdéle do 1.5.2015. Uzávěrka přihlášek je 30.4. nebo po naplnění kapacity. Při neúčasti na táboře je platba nevratná, nicméně jde převést na náhradníka (pomůžeme najít).